Reklama

Recenzia - REC


REC

REC

Réžia: Jaume Balagueró, Paco Plaza
Hrajú: Manuela Velasco, Javier Botet, Manuel Bronchud, Martha Carbonell, Claudia Font, Vicente Gil, Ferran Terraza, Pablo Rosso, Ana Isabel Velásquez, David Vert
Premiéra: 21.04.2007
Krajina: Spanielsko
Žáner: Horor

Síce tvorcovia neprinášajú nič nové a iba kombinujú techniku Blair Witchu s finálnou expozíciou z Mlčania jahniat (zelený nočný mód, podobné prostredie), ale i tak mi svojim nízkorozpočtovým výstrelkom pekne zodvihli adrenalín a chvíľami som mal od strachu nutkanie odkloniť radšej zrak od plátna (to sa mi nestalo dobrých 15 rokov). Naozaj HUSTÉ finále, práve preto, že rozmer čírej filmovej zábavy mení v znepokojivý „it could happen“ pocit. Brrr!

Autor: wilki
Hodnotenie: 71%
IMDB: http://imgkk.com/i/PhP6FE.gif
CSFD:

Rank (hodnotenie príspevku): - 116 +

Ak chcete pridať príspevok musíte byť registrovaný a prihlásiť sa.

20.05.2010 00:37:57 Astari reagovať

správna akčná dávka napätia,hororu,strachu,prehĺtania a spotených tričiek... u mňa palec hore za nápad,krvavé scény( viď malá Jennifer ala zombí.. viď stará pani conchita a šialený výraz tváre.. a starý dobrý hasič padajúci cez zábradlie...) .. ach také okamihy človeka dvihnú zo stoličky... Španielom sa snímok vydaril,palec dole za dynamickú kameru ktorá zaberala viac prostredie ako dej... inak záver neskutočne mrazivý,také niečo som naozaj roky necítil... pohľad na znetvorené dievčatko (či ženu) s hodinárskym kladívkom a škrekľavým hlasom je naozaj niečo čo sa nevidí každý deň... ako podotkol kolega hore... It could be happen... : )

01.09.2010 22:28:10 brutus1974_2 reagovať

"pekny" filmik...tak hnusnu babku som este nevidel v ziadnom horrore..:-)))..ale ani tak neschopnych verejnych cinitelov policajtov a poziarnikov..:-)))..ale nakolko poznam osobne par spanielov, tak je to z ich strany realisticke..:-)))

Prihlásenie

Reklama

Zapoj sa

Podeľ sa zo svojimi dojmami z najnovších filmov. Registruj sa a aj ty môžeš písať recenzie!

Anketa

Pridaj sa k nám

Pridaj sa k nám na Facebooku
Copyright © 2009 novefilmy.sk