Reklama

Recenzia - Assassination of A High School President


Assassination of A High School President

Assassination of A High School President

Réžia: Brett Simon
Hrajú: Mischa Barton, Reece Thompson, Bruce Willis, Michael Rapaport, Kathryn Morris, Melonie Diaz, Josh Pais, Aaron Himelstein, John Magaro, Vincent Piazza
Premiéra: 06.10.2009
Krajina: USA, 2008
Žáner: kriminálny / komédia

Na katolíckej strednej škole sa jedna krásna študentka (Mischa Burton) spojí so školským reportérom, aby vyšetrili prípad ukradnutých záverečných testov. Samozrejme všetko smeruje k jednému veľkému spiknutiu.
Tak opäť máme do činenia so stredoškoláckou komédiou. Síce i keď názov filmu to nenapovedá, dalo by sa predpokladať že opäť to bude xtá varianta prci, prci, prcičiek. I keď tam pár "sexistických" žartíkov z úst hlavných protagonistov vyjde, tento film je úplne o čomsi inom. Pokúša sa byť akosi detektívnou komédiou, čo sa aj vcelku darí. Vtipné to síce moc nie je a ani o nejakej vyložene trápnosti reč byť nemôže. Čiže o istej originalite vrámci žánru sa hovoriť dá. Ďalším veľkým plusom filmu je Bruce Willis vo vedľajšej úlohe riaditeľa školy. Akurát miestami to všetko stráca dych.
Väčšinu dnešných pubertiakov, odchovaných rôznymi vulgárnymi blbosťami tento film zrejme neosloví. Ale i tak je to celkom príjemná oddychovka, i keď určite film roka to nie je.

Autor: havran25
Hodnotenie: 59%
IMDB: http://www.imdb.com/title/tt1018818/
CSFD: http://www.csfd.cz/film/235353-assassination-of-a-high-school-president/

Rank (hodnotenie príspevku): - -45 +

Ak chcete pridať príspevok musíte byť registrovaný a prihlásiť sa.

Doteraz nikto nediskutoval.

Prihlásenie

Reklama

Zapoj sa

Podeľ sa zo svojimi dojmami z najnovších filmov. Registruj sa a aj ty môžeš písať recenzie!

Anketa

Pridaj sa k nám

Pridaj sa k nám na Facebooku
Copyright © 2009 novefilmy.sk