Reklama

Recenzia - Život je taký - súťažná recenzia č.7


Život je taký - súťažná recenzia č.7

Life as we know it

Réžia: Greg Berlanti
Hrajú: Katherine Heigl, Josh Duhamel, Josh Lucas , Alexis Clagett, Brynn Clagett, Brooke Clagett, Hayes MacArthur, Christina Hendricks, Sarah Burns, Jessica St. Clair
Premiéra: 09.12.2010
Krajina: USA
Žáner: Romantická komédia

Príjemná komédia, chvíľkami hraničiaca s prvkami drámy, no len v malých náznakoch, s príjemnými hercami. Jednoducho, tým, že si Life as We Know it pozriete, iste nič nepokazíte.
No na druhej strane musím poznamenať, že pokiaľ čakáte film, ktorý vo vás zarezonuje na dlhú dobu, či vám pri ňom popuká bránica, tak i tak vás musím sklamať. Život je taký by som zhodnotila ako pohodový film, pri ktorom sa pobavíte, možno i troška zamyslíte nad hodnotami dnešného storočia.
Ak by som predsa len niečo hodnotila negatívne, tak je to dĺžka filmu. 115 minút je predsa len troška veľa. Mnohé scény by boli oveľa lepšie, keby neboli také „naťahované“.
Hereckým výkonom nemám čo vytknúť, Katherine sa jednoducho hodia úlohy s romantickým podmazom. Jej herecký partner Josh Duhamel bol pre mňa tiež prekvapením. Romantická úloha mu sedela. Na Josha sa i dobre pozeralo, čo ako žena samozrejme oceňujem. Ostatné herecké výkony boli fajn, no žiadna výrazná osobnosť ma neupútala. Vedľajšie postavy príjemne dopĺňali dej, no neboli v deji ničím výrazným. Za menšie negatívum by som možno aj označila absenciu iných výrazných postáv, ako tých dvoch hlavných. Finálne hodnotenie? Nečakajte zázraky, no v rámci predvianočnej pohody týmto filmom určite nič nepokazíte...


Pridajte sa k nám na FACEBOOKUAutor: zelenina
Hodnotenie: 80%
IMDB:
CSFD: http://www.csfd.cz/film/269232-pod-jednou-strechou/

Rank (hodnotenie príspevku): - 44 +

Ak chcete pridať príspevok musíte byť registrovaný a prihlásiť sa.

Doteraz nikto nediskutoval.

Prihlásenie

Reklama

Zapoj sa

Podeľ sa zo svojimi dojmami z najnovších filmov. Registruj sa a aj ty môžeš písať recenzie!

Anketa

Pridaj sa k nám

Pridaj sa k nám na Facebooku
Copyright © 2009 novefilmy.sk