Reklama

Recenzia - Hrôza v Connecticute


Hrôza v Connecticute

The Hounting In Connecticut

Réžia: Peter Cornwell
Hrajú: Virginia Madsen, Kyle Gallner, Elias Koteas, Martin Donovan, Amanda Crew, Ty Wood
Premiéra: 09.11.2009
Krajina: USA, 2009, 102 min
Žáner: Horor / Thriller

Príbeh o rodine, ktorá má na rakovinu chorého syna, s ktorým musí matka často cestovať do nemocnice do Connecticutu. Počas cestovania mu býva často zle a preto matka vyhliadne v Connecticute dom, do ktorého sa celá rodina nasťahuje. Nikto netuši, že dom sa nachádza na mieste, kde predtým bola márnica. A to je začiatok hrôzy, ktorá na rodinu v dome čaká.
Film je údajne podľa skutočnej udalosti. Nakoľko sa to všetko skutočne odohralo riešiť nejdem, ale je pravda že občas pôsobí film v tomto smere až príliš fantazijne. Každopádne očakávajte tradičný horor, plný "bububu" scén typu hlavná postava pozerá do zrkadla, otočí sa a zrazu sa v zrkadle objaví za dunivej hudby nejaká záhadná bytosť, ale to je dnes dosť v móde, a fanúšika hororov veľmi neohúri. Herci ale nie sú najhorší a samotný príbeh má hlavu a pätu.
Keď to mám zhrnúť, dá sa to pozerať, nie je to zlé, ale je to dosť predvídateľný film a obsahuje dosť veľa hororového klišé.

Autor: havran25
Hodnotenie: 56%
IMDB: http://www.imdb.com/title/tt0492044/
CSFD: http://www.csfd.cz/film/243665-haunting-in-connecticut-the/

Rank (hodnotenie príspevku): - 153 +

Ak chcete pridať príspevok musíte byť registrovaný a prihlásiť sa.

19.05.2010 23:53:50 Astari reagovať

tak tento film so nedopozeral... ako mnohoročný fanúšik hororvých snímkov musím podotknúť,že je to práve jedno z B-čiek,ktoré si zrejme nikdy nenájdu cestu do môjho repertoáru... ako spomínal autor rezencie je to klišé,ako obnosené tričko mojej babky... príbeh bol dá sa povedať zrozumiteľný.. prítomnosť postáv alebo teda duchov bola miestami komická.. veď hovorím klasické béčko.. : )

Prihlásenie

Reklama

Zapoj sa

Podeľ sa zo svojimi dojmami z najnovších filmov. Registruj sa a aj ty môžeš písať recenzie!

Anketa

Pridaj sa k nám

Pridaj sa k nám na Facebooku
Copyright © 2009 novefilmy.sk