Reklama

Recenzia - Mrcha učiteľka


Mrcha učiteľka

Bad Teacher

Réžia: Jake Kasdan
Hrajú: Cameron Diaz, Lucy Punch, Jason Segel, Justin Timberlake, Phyllis Smith, John Michael Higgins, Molly Shannon, Eric Stonestreet, Kathryn Newton, Thomas Lennon
Premiéra: 28.07.2011
Krajina: USA
Žáner: Komédia

Feelingmovies.sk Kebyže túto recenziu číta Cameron Diaz, povie, že som väčšia mrcha ako ona. Ak by ju čítal Jake Kasdan, asi by sa zamyslel nad tým, čo píšem. Ak to budete čítať vy, viete že nemusíte na tento film veľmi vyhadzovať peniaze. Počkajte si na nejaký DVD nosič, ktorý príde do stánkov čoskoro.

Jake Kasdan natočil do desať filmov, spolu so seriálmi. Darilo sa mu a darí sa mu. Veď jeho nezabudnuteľné komédie Orange County s Jack Blackom, Walk Hard s Johnom C. Reillym a seriál Californication s Davidom Duchovným sú jeho vizitkou práce. Hral sa s humorom, sexom, trochu arogancie, mládežníckej drzosti, …, je toho veľa. Neustále mal na plátne “Hviezdy”, ktoré opakovane obsadzuje do svojich filmov a seriálov, no i napriek tomu dokázal natočiť zábavné, hrajúce a myšlienkové filmy. Kde dopadol teraz? Očividne má pocit, že divák ohlúpol, a môžete mu naservírovať doslovne „sračky“. Chyba.

Neposkladám sa z jeho opätovne hviezdneho cechu Jansona Segela, Cameron Diazovej a Justina Timberlake. Z 92 min. filmu, ktorý od začiatku vie, že to bude totálne scenáristicky zle premyslený film. Vláčne nesúce sa dejové pochody, zdeformovanosť postáv, nedokonalé čítanie z duše jedinca. Chyba na chybe, nuda na dude. Na tento štýl bolo natočených už niekoľko filmov, ktoré aspoň dosiahli hodnotenie priemeru. Ak niekto napíše, že ide o tvrdosť z realitného prostredia, tak sa opýtam čo bolo tvrdé? Že postava Elizabeth je bez charakteru a na konci ho objaví? Aké duchaplné.

>Jediný problém vidím scenáristicky. Ten by film zachránil o niekoľko nedostatkov, otázne je, prečo si to režisér nevšimol. Alebo sa na tom bavil? Ak sa v kine na filme zasmejete pomaličky štyrikrát, môžete si povedať, že ste našli o jeden skrytý vtip viac ako ja. Prehnaná komédia, ktorá ma dúfam už nikdy nezastihne. Feelingmovies.sk

Pridajte sa k nám na FACEBOOKUAutor: admin
Hodnotenie: 60%
IMDB:
CSFD: http://www.csfd.cz/film/270857-zkazena-uca/

Rank (hodnotenie príspevku): - -19 +

Ak chcete pridať príspevok musíte byť registrovaný a prihlásiť sa.

Doteraz nikto nediskutoval.

Prihlásenie

Reklama

Zapoj sa

Podeľ sa zo svojimi dojmami z najnovších filmov. Registruj sa a aj ty môžeš písať recenzie!

Anketa

Pridaj sa k nám

Pridaj sa k nám na Facebooku
Copyright © 2009 novefilmy.sk