Reklama

Recenzia - Strážca


Strážca

The Keeper

Réžia: Keoni Waxman
Hrajú: Steven Seagal, Liezl Carstens, Luce Rains, Seri DeYoung, Jessica Williams, Jack Brunacini
Premiéra: 01.11.2009
Krajina: USA, 2009, 90 min
Žáner: akčný

Príbeh filmu sa točí okolo bývalého policajta Rollanda Sallingera, ktorý potom, čo ho postrelil jeho partner, odišiel od polície. Krátko po uzdravení sa však prijíma prácu bodyguarda dcéry jedného starého kamaráta. Tú však unesú a Rolland ju má dostať späť.
Najnovší film so Stevenom Seagalom v hlabnej úlohe na dvd. Čo nového možno od neho očakávať?Nič. Keď sa to tak vezme, film sa pozerať dá, príbeh má aj hlavu aj pätu. ale neprináša nič nové. Pokiaľ ide o herecký výkon hlavného protagonistu, nádej, že raz bude dobrým hercom som už dávno stratil. To, že výborne ovláda bojové umenia, je samozrejmé. Ale inak to nič moc nie je. Stále kamenný výraz tváre, aj keď mu vybuchne bomba za chrbtom. Ale v porovnaní s inými filmami je tu asi zo 5 scén, v ktorých sa Seagal mierne pousmeje. Lenže ten úsmev vyzerá tak prirodzene ako úsmev Arnolda Schwarzeneggera v Terminátorovi 2, kde ho malý John Connor učí usmiať sa. Ale paradoxne práve týchto pár scén práve preto rozosmeje.
Opäť klasická Seagalovka kde Steven opäť bez milosti láme končatiny všetkým grázlom, z ktorých samozrejme ani jedného nenechá žiť. Kto má rád jeho filmy, ktoré natočil doteraz, nebude sklamaný ani tentokrát. Kto Seagala nemal rád doteraz, nestane sa jeho fanúšikom ani po tomto filme.

Autor: havran25
Hodnotenie: 52%
IMDB: http://www.imdb.com/title/tt1296869/
CSFD: http://www.csfd.cz/film/246938-keeper-the/

Rank (hodnotenie príspevku): - 138 +

Ak chcete pridať príspevok musíte byť registrovaný a prihlásiť sa.

01.09.2010 21:22:40 brutus1974_2 reagovať

...ano klasika...steven ma len jedno minus...ze z tych cca 100 filmov ktore uz spachal malo ozajstnu "A" uroven max 15 a ostatne su hlboko v B a C...:-)))...inak ja ho mam rad:-)))...posledny skutocne dobry film bol "lovec policajtov"...a odkedy zacal chodit "robit poriadky" do polska a celej vychodnej europy ako mc gyver v 90 rokoch tak je dost humorny..:-))

Prihlásenie

Reklama

Zapoj sa

Podeľ sa zo svojimi dojmami z najnovších filmov. Registruj sa a aj ty môžeš písať recenzie!

Anketa

Pridaj sa k nám

Pridaj sa k nám na Facebooku
Copyright © 2009 novefilmy.sk