Reklama

Preview - Paranormal activity 2


Paranormal activity 2

Je to definitívne. Paranormal Activity, film, ktorý na svoje uvedenie čakal dva roky, ktorý sa s výrobnými nákladmi 15 tisíc dolárov radí medzi najlacnejšie kino filmy, sa dočká pokračovania. Aj keď sa to zdá ako neuskutočniteľná úloha najmä pre scenáristov, definitívne sa uzavreli všetky zmluvy a do kín by sa mal Paranormal Activity 2 dostať už o pár mesiacov. Skutočne bleskurýchle natáčanie a uvedenie filmu si môžeme vysvetliť iba rovnako veľkou náročnosťou, aká sprevádzala aj natáčanie prvého filmu Paranormal Activity.
Prvá klapka Paranormal Activity 2 totiž zaklapne už v máji, a film by tak mal stihnúť premiéru naplánovanú na 22. október. Prečo sa práve na tento mesiac producenti s premiérou tak ponáhľajú, je jasné všetkým hororovým nadšencom. V októbri je totiž každoročne už klasicky vychŕlený do sveta ďalší diel z nekonečnej série Saw, tentoraz už siedme pokračovanie. Práve tieto dva filmy by si totiž mali byť navzájom najväčšími konkurentmi počas Hallowenských sviatkov.
Režisér prvého filmu, Oren Peli, oznámil, že pokračovania sa zhostí relatívne neznámy Tod 'Kip' Williams: "Režisér Kip Williams sa k nám pridá v ďalšej kapitole príbehu. Sme nadšení z Kipovej účasti na projekte. Je to človek, ktorého chceme mať na jeho čele, pretože veľmi dobre rozumie tomu, čo chceme dať fanúšikom a už teraz sa neviem dočkať jeho výsledného filmu. Nechcem prezrádzať príbeh, no môžem sľúbiť, že budete prekvapení." Produkčné povinnosti si s Pelim rozdelia Jason Blum, Steven Schneider a výkonným producentom je sám Akiva Goldsman, ktorého meno je už neoddeliteľne spojené s takými dielami ako Ja legenda, Hancock, DaVinciho kód či Čistá duša.Oren Peli dokonca naznačil, že druhým dielom sa príbeh Paranormal Activity ani zďaleka nekončí. To či však už samotný druhý diel nebude len vykrádanie pôvodných nápadov z prvej časti a revitalizovanie starých dobrých béčkových exorcistov, vedia zatiaľ asi iba samotní scenáristi.

Pridajte sa k nám už aj na Fabebooku :)Pridané: 07.05.2010
Autor: wilki

Rank (hodnotenie príspevku): - 25 +

Ak chcete pridať príspevok musíte byť registrovaný a prihlásiť sa.

Doteraz nikto nediskutoval.

Prihlásenie

Reklama

Zapoj sa

Podeľ sa zo svojimi dojmami z najnovších filmov. Registruj sa a aj ty môžeš písať recenzie!

Anketa

Pridaj sa k nám

Pridaj sa k nám na Facebooku
Copyright © 2009 novefilmy.sk