Reklama

Preview - Medzinárodný trailer na FANTASTIC FOUR je plný veľkých myšlienok


Medzinárodný trailer na FANTASTIC FOUR je plný veľkých myšlienok

Pridajte sa k nám na FACEBOOKU
Režisér výborného Chronicle Josh Trank nám v auguste predstaví reboot Fantastic Four, ktorý desať rokov po ich prvom filmovom spracovaní sľubuje priniesť do kín grandióznejšiu verziu tejto komiksovej štvorice.
Už predošlý teaser na Fantastic Four bol presvedčivý, no s týmto medzinárodným trailerom (ktorého japonské titulky mu v našich očiach len dodávajú na vážnosti) tvorcovia naozaj zahrali na všetky správne struny. Marketing Fantastic Four sa drží ideí filmu Interstellar a opäť apeluje na našu túžbu riskovať v mene nových objavov. Efektne hĺbavý voiceover je prepletený obrazmi z minulosti hlavných hrdinov a načrtáva aj základný dej filmu – štvorica astronautov sa vydá do kozmu, kde na novom, neznámom svete získajú nadľudské schopnosti.

Trank sa okrem réžie podieľal aj na scenári, ktorý napísal spolu so Simonom Kinbergom (okrem iného napísal X-Men: Days of Future Past) a nováčikom Jeremym Slaterom (v rukáve má tento rok ešte The Lazarus Effect). Ako titulní Fantastic Four sa predstavia Miles Teller, Kate Mara, Jamie Bell a Michael B. Jordan. Premiéra bude v auguste tohto roku.
od filmy.kobalt.sk
Pridané: 10.04.2015
Autor: admin

Rank (hodnotenie príspevku): - -43 +

Ak chcete pridať príspevok musíte byť registrovaný a prihlásiť sa.

Doteraz nikto nediskutoval.

Prihlásenie

Reklama

Zapoj sa

Podeľ sa zo svojimi dojmami z najnovších filmov. Registruj sa a aj ty môžeš písať recenzie!

Anketa

Pridaj sa k nám

Pridaj sa k nám na Facebooku
Copyright © 2009 novefilmy.sk