Reklama

Preview - MISSION: IMPOSSIBLE 5 má podtitul ROGUE NATION, prichádza s trailerom a plagátom


MISSION: IMPOSSIBLE 5 má podtitul ROGUE NATION, prichádza s trailerom a plagátom


Piata nemožná misia Ethana Hunta (Tom Cruise) dostala nový názov a predstavuje sa krátkym trailerom a plagátom. Mission: Impossible – Rogue Nation uvidíme v kinách na konci júla.

Po úspešnom štvrtom dieli s názvom Ghost Protocol je Ethan Hunt späť spolu s ďalšími postavami z tejto špionážnej série. Okrem Toma Crusia uvidíme vo filme mená Simon Pegg, Ving Rhames a Jeremy Renner, pridávajú sa k nim Rebecca Ferguson, Sean Harris a Alec Baldwin.

Pridajte sa k nám na FACEBOOKU

Oficiálny opis deja zatiaľ Mission: Impossible – Rogue Nation nemá, no z traileru je ľahké vyrozumieť, že Ethan a spol. budú bojovať proti tajnej organizácii zlých špiónov z názvom Syndicate. Postretne ich množstvo akčných kúskov a naháňačiek, ktoré budú okorenené aj vtipnými dialógmi, čo bolo jedno z výsad Ghost Protocol. Tom Cruise sa opäť podujal robiť si svoje kaskadérske kúsky sám a minulý rok prekvapil svet tým, že visel zavesený o dvere nákladného lietadla, ktoré s ním vzlietlo. Výjavom z tejto scény nás do kín láka aj prvý plagát:


obrázek

Film režíruje Christopher McQuarrie, ktorý už má s hviezdou Tomom Cruisom bohaté skúsenosti. Režíroval ho v detektívnom thrilleri Jack Reacher a napísal scenár k jeho úspšnému sci-fi z minulého roku Edge of Tomorrow. Cruise ako jeden z producentov Mission: Impossible – Rogue Nation je zrejme s ich doterajšou spoluprácou spokojný a z toho mála, čo sme zatiaľ z filmu videli, máme Ďalší dôvod tešiť sa na leto.


od filmy.kobalt.skPridané: 25.03.2015
Autor: admin

Rank (hodnotenie príspevku): - -12 +

Ak chcete pridať príspevok musíte byť registrovaný a prihlásiť sa.

Doteraz nikto nediskutoval.

Prihlásenie

Reklama

Zapoj sa

Podeľ sa zo svojimi dojmami z najnovších filmov. Registruj sa a aj ty môžeš písať recenzie!

Anketa

Pridaj sa k nám

Pridaj sa k nám na Facebooku
Copyright © 2009 novefilmy.sk