Reklama

Preview - Päťdesiat odtieňov sivej (Fifty Shades of Grey)


Päťdesiat odtieňov sivej (Fifty Shades of Grey)

Najočakávanejší film tohto roku je tu!

Réžia: Sam Taylor-Johnson
Námet: E.L. James (kniha)
Scenár: Kelly Marcel
Kamera: Seamus McGarvey
Hudba: Danny Elfman
Hrajú: Jamie Dornan, Dakota Johnson, Jennifer Ehle...

Pridajte sa k nám na FACEBOOKU

Zrejme najočakávanejší film tohto roku. Aspoň čo sa týka ženského pohlavia. Tento príbeh sa stal literárnou senzáciou, ktorá v rýchlosti predaja predbehla aj Harryho Pottera. Takže bola iba otázka času kedy sa dočkáme filmového spracovania.
„Pán Grey Vás o chvíľu príjme.“ Všetko sa to začalo touto jednoduchou vetou, ktorá zmenila život nesmelej študentky Anastasie. Tento erotický príbeh sa stal fenoménom. Študentka literatúry Anastacia (Dakota Johnson) je podľa vlastných slov nezaujímavá a nudná ,,sivá myš“ s nízkym sebavedomím, pravý opak tajomného podnikateľa Christiana Greya (Jamie Dornan) s ktorým sa stretla kvôli článku v študentskom časopise. Bez ohľadu na to, že ju varuje, ako je komplikovaný a hovorí o svojom špecifickom vkuse, nie je Anastasia schopná odolať jeho príťažlivosti. Samozrejme náklonnosť je obojstranná a Pán Gray jej postupne začne otvárať dvere do svojej trinástej komnaty.
A práve tam Anastasia spozná pravého Christiana Greya. Na posteli určenej len pre vyvolených zároveň pozná pravú Anastasiu - svoje túžby, svoje vášne, svoju živočíšnosť. Až z toho ide strach.

Pridajte sa k nám na FACEBOOKUAutorka románu E. L. James udržovala dohľad nad natáčaním a tak sa diváci nemusia báť, že by vo filmovej verzii prišli o to najpodstatnejšie čím zaujal román.

Pridané: 07.02.2015
Autor: admin

Rank (hodnotenie príspevku): - -30 +

Ak chcete pridať príspevok musíte byť registrovaný a prihlásiť sa.

Doteraz nikto nediskutoval.

Prihlásenie

Reklama

Zapoj sa

Podeľ sa zo svojimi dojmami z najnovších filmov. Registruj sa a aj ty môžeš písať recenzie!

Anketa

Pridaj sa k nám

Pridaj sa k nám na Facebooku
Copyright © 2009 novefilmy.sk