Reklama

Novinka - Joss Whedon nevie, čo bude robiť po AVENGERS, a teší ho to


Joss Whedon nevie, čo bude robiť po AVENGERS, a teší ho to

Pridajte sa k nám na FACEBOOKU
Nezadržateľne sa blíži premiéra Avengers: Age of Ultron. Jeho scenárista a režisér Joss Whedon si dá po tomto komiksovom epose od Marvelu pauzu a ešte nevie, čo bude robiť ďalej. Nápadov má veľa.
obrázek
Natočiť tretí finančne najúspešnejší film v histórii nie je len tak, ale natočiť potom aj jeho pokračovanie, ktoré musí splniť nemožné očakávania investorov aj fanúškov, to už dá naozaj zabrať. Joss Whedon je po práci na Avengers: Age of Ultron vyčerpaný a potrebuje zaslúžený oddych. V nedávnom rozhovore sa vyjadril, že náročné natáčanie a siahodlhá postprodukcia si na ňom vybrali daň. “Rozhodne budem potrebovať pár mesiacov prestávku, lebo môj mozog už neexistuje.” Na Marvel však určite nezanevrel. “Milujem tých ľudí. Milujem tie filmy, sú vzrušujúce. Ale časť zo mňa si hovorí, vieš čo, je čas nájsť niečo nové.”
Joss Whedon má za sebou niekoľko populárnych (no zároveň aj finančne neúspešných) seriálov ako Firefly a Dollhouse, no po jeho úspechu s Avengers sa z neho stal mocný človek a projekty si môže vyberať podľa svojej vôle. Dôkazom toho je aj čiernobiela adaptácia Shakespeara Much Ado About Nothing, ktorú stihol natočiť vo voľnom čase ešte v roku 2012 ako kreatívne odreagovanie sa od komiksov. Popularitu získal aj s filmom Cabin in the Woods, ktorému napísal scenár. Bola to meta-dekonštrukcia hororového žánru a zároveň aj zábavný a násilný film. A čo bude robiť teraz? Ani sám nevie. “Nie je nič, čo by som nechcel robiť. Mám rad všetky žánre a veľa rôznych médií, takže doslova netuším. Neviem. Nemám poňatia, čo budem robiť ďalšie. A páči sa mi tento pocit.”
Nuž, musí to byť naozaj dobrý pocit, byť Jossom Whedonom.

Zdroj: filmy.kobalt.sk
Pridané: 06.07.2015
Autor: admin

Rank (hodnotenie príspevku): - -13 +

Ak chcete pridať príspevok musíte byť registrovaný a prihlásiť sa.

Doteraz nikto nediskutoval.

Prihlásenie

Reklama

Zapoj sa

Podeľ sa zo svojimi dojmami z najnovších filmov. Registruj sa a aj ty môžeš písať recenzie!

Anketa

Pridaj sa k nám

Pridaj sa k nám na Facebooku
Copyright © 2009 novefilmy.sk