Reklama

Novinka - Eddie Redmayne prichádza do sveta Harryho Pottera


Eddie Redmayne prichádza do sveta Harryho Pottera

Pridajte sa k nám na FACEBOOKU
Čerstvý držiteľ Oscara Eddie Redmayne si zahrá hlavnú úlohu vo Fantastic Beasts And Where to Find Them, pripravovanom spinoff filme z čarodejníckeho sveta Harryho Pottera.
obrázek
V roku 2016 sa vrátime do populárneho sveta, no najznámejší čarodejník v ňom vystupovať nebude. Štúdio Warner Bros. nám prinesie film inšpirovaný jendou z učebníc, z ktorých sa Harry a spol. učili. Fantastic Beasts And Where to Find Them bude o dobrodružstvách autora učebnice príšer menom Newt Scamander a J. K. Rowling sa aktívne na filme podieľa v úlohe scenáristky. Pôjde o jej debut v tejto pozícii a jej účasť na projekte mu nepochybne prepožičiava váhu a relevantnosť, takže nemôžme len cynicky skonštatovať, že Hollywood chce z Harryho Pottera ešte vyryžovať, čo sa dá. Chce to aj aj jeho autorka…
Fantastic Beasts And Where to Find Them bude režírovať David Yates, ktorý sa postaral o posledné štyri filmy v osemdielnej ságe a vo svete Harryho Pottera je teda skutočne doma. Film by sa však mal odohrávať okrem iného aj v New Yorku v 70. rokoch, takže navštívime pomerne dosť netradičné prostredie pre tento franchise. Do hlavnej úlohy Newta Scamandera obsadili Eddieho Redmayna, čerstvého držiteľa Oscara za Teóriu všetkého. Ostatné úlohy sa ešte obsadzujú, no spoločnosť by mu mohli robiť niektoré z nasledovných mien: Saoirse Ronan, Dakota Fanning či Lili Simmons sa uchádzajú o hlavnú ženskú postavu a menej známi Steve Zissis, Zack Pearlman a Dan Fogle by mohli hrať Newtovho rivala.
Premiéru má Fantastic Beasts And Where to Find Them naplánovanú na 28. novembra 2016.

Zdroj: filmy.kobalt.sk
Pridané: 03.07.2015
Autor: admin

Rank (hodnotenie príspevku): - -95 +

Ak chcete pridať príspevok musíte byť registrovaný a prihlásiť sa.

Doteraz nikto nediskutoval.

Prihlásenie

Reklama

Zapoj sa

Podeľ sa zo svojimi dojmami z najnovších filmov. Registruj sa a aj ty môžeš písať recenzie!

Anketa

Pridaj sa k nám

Pridaj sa k nám na Facebooku
Copyright © 2009 novefilmy.sk