Reklama

Novinka - Poznáme detaily o deji INDEPENDENCE DAY 2


Poznáme detaily o deji INDEPENDENCE DAY 2

Pridajte sa k nám na FACEBOOKU
Po dvadsiatich rokoch čakania konečne príde Independence Day 2. Zatiaľ poznáme herecké obsadenie a teraz už aj stručný opis príbehu.
obrázek
Dnes ho poznáme najmä ako film, ktorý jojka opakuje raz za tri mesiace, no v roku 1996 bol Deň nezávislosti prakticky nevídaný film plný špeciálnych efektov a ničenia, aké dovtedy nemalo obdobu. Jeho režisér Roland Emmerich doteraz nenatočil nič lepšie a o možných pokračovaniach sa hovorilo dlhé roky, no až teraz sa dvojka stáva realitou a Emmerich má šancu opäť vystúpiť na vrchol, alebo poškvrniť pamiatku svojho akčného trháku. Najnovšie po dlhej práci na scenári konečne vieme, o čom Independence Day 2 zhruba bude, takže máme nový priestor na špekulácie o jeho možnej kvalite.
Oficiálny obsah filmu hovorí o prípravách na odvetu: Za použitia mimozemských technológií, ktoré ľudstvo získalo zo zostrelených vesmírnych lodí, vytvoria národy sveta obrovský obranný program na ochranu celej planéty. No nič ich nemôže pripraviť na novú vlnu útoku nahnevaných mimozemšťanov, ktorí prichádzajú vo veľkom. Len vynaliezavosť niekoľkých odvážnych mužov a žien môže svet zachrániť pred vyhynutím. Alebo ako hovorí sám Emmerich: “Ľudia vedeli, že mimozemšťania sa vrátia, a vedia tiež, že jediný spôsob ako naozaj cestovať naprieč vesmírom je cez červie diery. Takže pre nich to môže trvať dva-tri týždne, no pre nás je to 20 až 25 rokov. Je to zmenený svet. Je to ako paralelná história. Ľudia využili všetku tú mimozemskú techniku. Nevieme ju duplikovať, pretože je to organická technika, no vieme ako zobrať anti-gravitačný prístroj a dať ho do ľudského lietadla.”
Dáva to zmysel, veď Will Smith v tom mal jasno už v jednotke – videl ich lietať, pozná ich manévrovacie schopnosti. V pokračovaní ho však neuvidíme. Proti mimozemšťanom budú používať ich vlastné zbrane Jeff Goldblum, Bill Pullman, Liam Hemsworth, Maika Monroe, Jessie Usher, Joey King, Sela Ward, Brett Spiner, Vivica A. Fox, William Fichtner, Charlotte Gainsbourg, a Judd Hirsch. Independence Day 2, niekedy skracované ako ID4 2, bude mať premiéru o rok, 24. júna 2016.

Zdroj: filmy.kobalt.sk
Pridané: 03.07.2015
Autor: admin

Rank (hodnotenie príspevku): - 55 +

Ak chcete pridať príspevok musíte byť registrovaný a prihlásiť sa.

Doteraz nikto nediskutoval.

Prihlásenie

Reklama

Zapoj sa

Podeľ sa zo svojimi dojmami z najnovších filmov. Registruj sa a aj ty môžeš písať recenzie!

Anketa

Pridaj sa k nám

Pridaj sa k nám na Facebooku
Copyright © 2009 novefilmy.sk