Reklama

Novinka - JUMP STREET bude so ženskými hrdinkami aj spojené s MEN IN BLACK


JUMP STREET bude so ženskými hrdinkami aj spojené s MEN IN BLACK

Štúdio Sony chystá spinoff ich úspešnej Jump Street komédie so ženskými hrdinkami a zároveň by chceli natočiť aj film, ktorý spojí postavy Channinga Tatuma a Jonaha Hilla so svetom Men in Black. Áno, naozaj.

obrázek

Kreatívne scenáristicko-režisérske duo Phil Lord a Chris Miller s komédiami 21 a 22 Jump Street úspešne parodovali fenomény rebootov a zbytočných pokračovaní. V odvážnom novom projekte by sa malo Jump Street spojiť s Men in Black, kde by film mohol parodovať súčasný trend zdielaných svetov medzi filmami. A aj keď to na prvý pohľad znie dosť zvláštne, Channing Tatum a Jonah Hill zoči-voči mimozemšťanom by mohla byť skutočná zábava. Informácie o tomto projekte prvý krát unikli minulý rok, keď v Sony čelili hackerskému útoku. Bolo ťažké brať toto spojenie Jump Street a Men in Black vážne, no predsa sa tento projekt hýbe vpred. Lord a Miller sa však po úspechu s Jump Street a LEGO Movie topia v ponukách na zaujímavé filmy, a tak nie je isté, či sa dostanú aj k tomuto projektu.

Okrem toho bude mať Jump Street aj ženskú verziu. Scenár pripravujú autorky komediálneho seriálu Broad City a tónom sa tento film bude držať svojich dvoch mužských predchodcov. Potenciál je tu veľký, veď šibnuté policajné oddelenie, ktoré sme v týchto filmoch videli, má aj množstvo ženských členov.

Pridajte sa k nám na FACEBOOKUZdroj: filmy.kobalt.sk


Pridané: 27.06.2015
Autor: admin

Rank (hodnotenie príspevku): - -76 +

Ak chcete pridať príspevok musíte byť registrovaný a prihlásiť sa.

Doteraz nikto nediskutoval.

Prihlásenie

Reklama

Zapoj sa

Podeľ sa zo svojimi dojmami z najnovších filmov. Registruj sa a aj ty môžeš písať recenzie!

Anketa

Pridaj sa k nám

Pridaj sa k nám na Facebooku
Copyright © 2009 novefilmy.sk