Reklama

Novinka - Garrett Hedlund a Olivia Wilde natočia TRON 3


Garrett Hedlund a Olivia Wilde natočia TRON 3

Hlavné postavy z TRON: Legacy sa po piatich rokoch vracajú v treťom pokračovaní tohto digitálneho dobrodružstva. TRON 3 sa začne natáčať v októbri.
obrázek
Napriek jeho pár nedostatkom sme TRON: Legacy vyzdvihli ako jeden z najlepších sci-fi posledných desať rokov. Film zaznamenal iba vlažný úspech a nezarobil žiadnu svetabornú sumu peňazí, a tak boli šance na jeho ďalšie pokračovanie veľmi malé. Nakoniec sa však ľady pohli a jeho režisér Joseph Kosinski sa vracia, aby natočil zatiaľ nepomenovaný tretí diel. Hovorí sa, že by mohol mať podtitul TRON: Ascension.
Pridajte sa k nám na FACEBOOKU
Okrem Kosinskiho sa k projektu vracajú aj Garrett Hedlund a Olivia Wilde, ktorí na konci TRON: Legacy vystúpili z digitálneho sveta a na motorke ufujazdili smerom k východu slnka a k otvorenému koncu. Postava Olivie Wilde menom Quorra bola stelesnením digitálneho algoritmu a záver filmu zaujal práve tým, že sa mohla prevteliť aj do nášho sveta. Špekulácie o deji TRON 3 hovoria o tom, že v ňom budú figurovať ďalšie postavy z virtuálneho sveta, ktoré uniknú do nášho.
TRON 3 sa začne natáčať v októbri vo kanadskom Vancouveri. S premiérou však počítajte až v roku 2017.

Zdroj: filmy.kobalt.sk
Pridané: 24.06.2015
Autor: admin

Rank (hodnotenie príspevku): - -22 +

Ak chcete pridať príspevok musíte byť registrovaný a prihlásiť sa.

Doteraz nikto nediskutoval.

Prihlásenie

Reklama

Zapoj sa

Podeľ sa zo svojimi dojmami z najnovších filmov. Registruj sa a aj ty môžeš písať recenzie!

Anketa

Pridaj sa k nám

Pridaj sa k nám na Facebooku
Copyright © 2009 novefilmy.sk