Reklama

Novinka - Rýchlo a zbesilo 7


Rýchlo a zbesilo 7

Réžia: James Wan
Scenár:Chris Morgan
Hrajú: Paul Walker, Vin Diesel, Dwayne Johnson, Michelle Rodriguez, Tyrese Gibson, Chris “Ludacris” Bridges, Djimon Hounsou, Elsa Pataky, Jordana Brewster, Kurt Russell, Lucas Black, Nathalie Emmanuel, Ronda Rousey, Tony Jaa

Pridajte sa k nám na FACEBOOKU
Aj autá môžu lietať. Minimálne to platí pre nesmrteľnú sériu Rýchlo a Zbesilo. Hrdinovia tejto série prežili neuveriteľné veci, ale teraz ich čaká nepriateľ, vedľa ktorého budú všetci ich doterajší súperi vyzerať ako neviniatka. Počet fanúšikov narastá s každým novým dielom, ale tvorcovia nič nenechávajú na náhode. Nadupanú hereckú zostavu v siedmom diely vyšperkovali Kurtom Russellom a hlavne Jasonom Stathamom, ktorý je ikonou rýchlych a zbesilých filmových vodičov.
Statham hrá rolu Deckarda Shawa, ktorého vycvičila elitná vojenská jednotka. Shawov mladší brat Owen prišiel o život v šiestom diely a rozrušený Shaw starší sa rozhodne, že na oplátku pripraví o život ich a všetkých ich blízkych. Bez ohľadu na to, akí rýchli či zbesilí budú.
obrázek
Natáčanie Rýchlo a Zbesilo 7 zásadne ovplyvnila tragická autonehoda Paula Walkera, predstaviteľa Briana O´Connera, jedného z kľúčových hrdinov filmu. Vin Diesel potvrdzuje, že tento diel je venovaný jeho pamiatke, ale napriek tomu ostáva zábavnou adrenalínovou akčnou jazdou, ktorá ságu posunie opäť o čosi ďalej.
Pridané: 05.04.2015
Autor: admin

Rank (hodnotenie príspevku): - 15 +

Ak chcete pridať príspevok musíte byť registrovaný a prihlásiť sa.

Doteraz nikto nediskutoval.

Prihlásenie

Reklama

Zapoj sa

Podeľ sa zo svojimi dojmami z najnovších filmov. Registruj sa a aj ty môžeš písať recenzie!

Anketa

Pridaj sa k nám

Pridaj sa k nám na Facebooku
Copyright © 2009 novefilmy.sk