Reklama

Novinka - CAPTAIN AMERICA: CIVIL WAR sa začína točiť v apríli


CAPTAIN AMERICA: CIVIL WAR sa začína točiť v apríli

O týždeň padá prvá klapka na Captain America: Civil War a my poznáme stručný obsah filmu aj pár dohadmi o vedľajších postavách.
obrázek
“Po udalostiach, ktoré uvidíme v Avengers: Age of Ultron, sa svetové mocnosti spoja aby prijali zákon obmedzujúci pôsobenie super hrdinov. Tento zákon polarizuje názory medzi Avengermi a polovica sa pridá na stranu Tonyho Starka, kým druhá polka bude súhlasiť s názormi Kapitána. Spôsobí to vojnu medzi niekdajšími spojencami.” Taký je zatiaľ obsah pripravovaného Captain America: Civil War, ktorý sedí s predošlými informáciami o filme.

Robert Downey Jr. sa nedávno o tomto konflikte vyjadril takto: “Je prirodzené zmeniť svoj postoj. Pre mňa je dôležité to, aké veci sa mohli udiať a v akom rozpoložení nájdeme Tonyho. Náznaky v akom bude stave nájdeme v Ultronovi. Čo by sa muselo stať, aby Tony úplne zmenil za čím stojí? Joss Whedon o tom hovorí stále. Je trochu čudné, že títo hrdinovia majú stále nejaké bitky po celom svete, no na konci filmu to nikomu nevadí. Čo by spravila americká vláda, keby toto bola skutočnosť? nebolo by zaujímavé vidieť Tonyho spraviť niečo nepredstaviteľné?”

Je zrejmé, že v Age of Ultron príde k veľkému ničeniu a veľkým stratám na životoch a ďalšie marvelovské filmy nebudú tieto skutočnosti ignorovať, ale ich svet sa naozaj zmení. Captain America: Civil War toho musí stihnúť veľa. Okrem dejovej línie s občianskou vojnou by sa mal venovať aj Zimnému vojakovi z predošlého filmu, možno predstaví nového Spidermana a mal by tiež predstaviť marvelovského hrdinu Black Panther, ktorý bude mať neskôr aj vlastný film. Hrať ho bude Chadwick Boseman, ktorý sa odteraz najviac zviditeľnil baseballovým filmom 42. Castingové správy povolávajú do Captain America: Civil War komparzistov afrického pôvodu, zrejme ako obyvateľov rozvinutého národa Wakanda, ktorému Black Panther v komiksoch panuje ako princ T’Challa.
Pridajte sa k nám na FACEBOOKU
Captain America: Civil War bude mať premiéru v máji 2016, takže na natáčanie a postprodukciu má iba rok času. Vo filme sa samozrejme predstavia Chris Evans, Robert Downey Jr., Anthony Mackie, Scarlet Johansson, a Jeremy Renner.

od filmy.kobalt.sk
Pridané: 24.03.2015
Autor: admin

Rank (hodnotenie príspevku): - -40 +

Ak chcete pridať príspevok musíte byť registrovaný a prihlásiť sa.

Doteraz nikto nediskutoval.

Prihlásenie

Reklama

Zapoj sa

Podeľ sa zo svojimi dojmami z najnovších filmov. Registruj sa a aj ty môžeš písať recenzie!

Anketa

Pridaj sa k nám

Pridaj sa k nám na Facebooku
Copyright © 2009 novefilmy.sk