Reklama

Novinka - Mark Hamill (Luke Skywalker) o novom STAR WARS: Je to len film


Mark Hamill (Luke Skywalker) o novom STAR WARS: Je to len film

filmy.kobalt.sk
Sám Luke Skywalker žiada fanúšikov, aby od Star Wars: The Force Awakens nečakal zbytočne veľa. Môže to podľa neho viesť len k sklamaniu.

Čo je najväčším nepriateľom dlho očakávaného filmu? Predsa to, že ho dlho očakávame. The Force Awakens bude prvý Star Wars film po dlhých desiatich rokoch, počas ktorých nik neveril, že ešte nejaké Star Wars niekedy bude. Navyše nasleduje polarizujúcu a všeobecne nepopulárnu trilógiu prequelov, takže má toho veľa na naprávanie. Prvý teaser však uchvátil fanúšikov a po rozpačitom úvode s hľadaním režiséra a prepisovaním scenára začali prichádzať pozitívne správy z natáčania od všetkých zúčastnených. Je teda len prirodzené, že máme vysoké očakávania, lenže tie je často nemožné naplniť.

The Force Awakens môže byť vynikajúci film, no ak nesplní vaše nereálne očakávania, páčiť sa vám nebude. Mark Hamill varuje práve pred týmto: “Verte mi, bude to tu než sa nazdáte. Moja rada je, zabudnite na to. tešte sa na všetky letné filmy. Hovorím vám, je to len film. Títo ľudia, ktorí si to v mysliach vysnívali ako druhý príchod neviem čoho, tí budú sklamaní.”

Pozastavoval sa aj nad tým, aké bezpečnostné opatrenia boli počas natáčania potrebné, pretože zvedavé oči novinárov a fanúšikov boli všade. “Bože, bolo to šialenstvo. Mali sme predtým problém s únikom informácií, ale ja som vravel, ‘Naozaj je nutné dávať mi ten veľký plášť s kapucňou, ktorá mi prevísa až po hruď, keď kráčam od svojho prívesu na pľac?’ Povedali mi, ‘Drony.’ Žartujete, Naozaj?” Takže ani celebrita Hamillovho kalibru, uctievaný miliónmi fanúšikov pôvodnej trilógie, ktorý sa musel už za tie roky stretnúť so všeličím, sa čuduje neúmernej pozornosti venovanej Epizóde VII.
Pridajte sa k nám na FACEBOOKUPridané: 04.03.2015
Autor: admin

Rank (hodnotenie príspevku): - -35 +

Ak chcete pridať príspevok musíte byť registrovaný a prihlásiť sa.

Doteraz nikto nediskutoval.

Prihlásenie

Reklama

Zapoj sa

Podeľ sa zo svojimi dojmami z najnovších filmov. Registruj sa a aj ty môžeš písať recenzie!

Anketa

Pridaj sa k nám

Pridaj sa k nám na Facebooku
Copyright © 2009 novefilmy.sk