Reklama

Novinka - Ashton Kutcher si zahrá Stevea Jobsa


Ashton Kutcher si zahrá Stevea Jobsa

Americký herec Ashton Kutcher by si mal v nezávislom životopisnom filme zahrať spoluzakladateľa spoločnosti Apple Stevea Jobsa. Snímku s jednoduchým názvom Jobs v réžii Joshuu Michaela Sterna by mali začať nakrúcať už v máji.

Stern chce využiť obdobie, keď bude mať Kutcher pauzu v nakrúcaní komediálneho seriálu Dva a pol chlapa (2003). O produkciu sa postará Mark Hulme z Five Star Institute. Scenár filmu, ktorý bude sledovať raketový vzostup Jobsovej kariéry, napísal Matt Whiteley.

Tridsaťštyriročný Ashton Kutcher je známy najmä zo seriálu Tie roky sedemdesiate (1998 - 2006) a snímok ako Kámo, kde mám fáro? (2000), Šialené rande (2003), Osudový dotyk (2004), Mejdan v Las Vegas (2008) či Hlavne nezáväzne (2011). V súčasnosti stvárňuje miliardára Waldena Schmidta v komediálnom seriáli Dva a pol chlapa (2003), kde v hlavnej úlohe nahradil Charlieho Sheena.

Vlastný biografický film o Jobsovi, ktorý 5. október 2011 vo veku 56 rokov podľahol rakovine, pripravuje aj spoločnosť Sony. Tá pritom získala filmové práva na jedinú autorizovanú životopisnú knihu venovanú Jobsovi z pera Waltera Isaacsona.

Informácie zverejnila webová stránka www.hollywoodreporter.com.


Pridané: 10.04.2012
Autor: admin

Rank (hodnotenie príspevku): - -73 +

Ak chcete pridať príspevok musíte byť registrovaný a prihlásiť sa.

Doteraz nikto nediskutoval.

Prihlásenie

Reklama

Zapoj sa

Podeľ sa zo svojimi dojmami z najnovších filmov. Registruj sa a aj ty môžeš písať recenzie!

Anketa

Pridaj sa k nám

Pridaj sa k nám na Facebooku
Copyright © 2009 novefilmy.sk