Reklama

Novinka - John Travolta stvárni amerického gangstera


John Travolta stvárni amerického gangstera

Americký herec John Travolta sa divákom predstaví v úlohe podvodníka, úžerníka a vraha Johna Gottiho st. Mafiána prezývaného tiež Dapper don stvárni Travolta vo filme Gotti: Three Generations. Film z mafiánskeho prostredia bude režírovať Nick Cassavetes, scenár napísal herec a spisovateľ Leo Rossi. Skutočný príbeh odobril aj syn gangstra, John Gotti ml.

Pripravovaný film hovorí o životnom príbehu amerického mafiána Johna Gottiho st. a vykresľuje vzťah medzi otcom a synom. Gottiho, ktorý bol hlavou mafiánskej rodiny Gambinovcov, odsúdili za trestnú činnosť a jeho syn John Gotti ml. po otcovi prevzal rodinnú firmu. Šéfovi mafiánskej rodiny sa podarilo štyrikrát uniknúť pred istou väzbou. Nakoniec ho v roku 1992 odsúdili na doživotie v americkom Marione. Gangster bol obžalovaný z piatich vrážd, úžerníctva, vydierania a daňových únikov. V roku 2002 zomrel na rakovinu v Springfieldskej väzenskej nemocnici.

Päťdesiatsedemročného Johna Travoltu mohli diváci naposledy vidieť v akčnom trileri Bez súcitu (2010). Herec sa preslávil v druhej polovici 70. rokov 20. storočia účinkovaním v hudobných filmoch Horúčka sobotňajšej noci (1977) a Pomáda (1978). Neskôr si zahral napríklad vo filmoch Pulp Fiction: Historky z podsvetia (1994), Fenomén (1996), či muzikáli Hairspray (2007).

Informácie pochádzajú z webstránky hollywoodreporter.com.

Pridajte sa k nám na Facebooku


Pridané: 01.04.2011
Autor: admin

Rank (hodnotenie príspevku): - 54 +

Ak chcete pridať príspevok musíte byť registrovaný a prihlásiť sa.

Doteraz nikto nediskutoval.

Prihlásenie

Reklama

Zapoj sa

Podeľ sa zo svojimi dojmami z najnovších filmov. Registruj sa a aj ty môžeš písať recenzie!

Anketa

Pridaj sa k nám

Pridaj sa k nám na Facebooku
Copyright © 2009 novefilmy.sk