Reklama

Novinka - Seriál Ako som spoznal vašu mamu bude mať pokračovanie


Seriál Ako som spoznal vašu mamu bude mať pokračovanie

Populárny americký seriál Ako som spoznal vašu mamu (2005) bude pokračovať siedmou a ôsmou sériou. Dohodla sa na tom televízia CBS, producenti z Twentieth Century Fox a predstavitelia hlavných postáv.

CBS sa zároveň rozhodla vyhodiť herca Charlieho Sheena zo seriálu Dva a pol chlapa (2003) a tak je osud tohto komediálneho seriálu nejasný a jednou z možností je, že práve sitcom Ako som spoznal vašu mamu budú vysielať v jeho čase.

Hlavné úlohy v seriáli Ako som spoznal vašu mamu, ktorý tento rok pokračuje epizódami šiestej série, stvárňujú Josh Radnor, Jason Segel, Neil Patrick Harris, Alyson Hannigan a Cobie Smulders. Najpopulárnejšou a zároveň najoceňovanejšou postavou je sukničkár Barney Stinson v podaní Neila Patricka Harrisa, ktorý si za svoj výkon vyslúžil nominácie na Zlatý glóbus, Emmy i Satellite Award. Ústrednou témou seriálu je už od jeho úvodných častí hľadanie matky detí hlavnej postavy Teda Mosbyho (Josh Radnor). V Ako som spoznal vašu mamu si už zahralo aj viacero známych spevákov a speváčok ako napríklad Katy Perry, Britney Spears, Carrie Underwood, Nicole Scherzinger či Enrique Iglesias.

Pridajte sa k nám na Facebooku
Pridané: 10.03.2011
Autor: admin

Rank (hodnotenie príspevku): - -45 +

Ak chcete pridať príspevok musíte byť registrovaný a prihlásiť sa.

Doteraz nikto nediskutoval.

Prihlásenie

Reklama

Zapoj sa

Podeľ sa zo svojimi dojmami z najnovších filmov. Registruj sa a aj ty môžeš písať recenzie!

Anketa

Pridaj sa k nám

Pridaj sa k nám na Facebooku
Copyright © 2009 novefilmy.sk