Reklama

Novinka - Charlieho Sheena vyhodili zo seriálu Dva a pol chlapa


Charlieho Sheena vyhodili zo seriálu Dva a pol chlapa

Predstavitelia spoločnosti Warner Bros. Television sa rozhodli vyhodiť herca Charlieho Sheena zo seriálu Dva a pol chlapa (2003). Dôvodom sú jeho verbálne útoky voči spolutvorcovi sitcomu Chuckovi Lorrovi. O budúcnosti samotného seriálu však zatiaľ žiadne rozhodnutie nepadlo.

"Po starostlivom zvážení spoločnosť Warner Bros. Television s okamžitou platnosťou ukončila pracovný pomer s Charliem Sheenom na produkcii seriálu Dva a pol chlapa," uviedli v pondelkovom vyhlásení predstavitelia Warner Bros. Television. Štyridsaťpäťročný herec na toto rozhodnutie zareagoval tradične svojsky, keď pre webstránku TMZ.com vyhlásil: "Toto sú veľmi dobré správy. Neustále porušujú kontrakt. Je to veľmi radostný deň v Dome v Triezvom údolí, pretože teraz môžem vziať všetky tie miliardy a už nikdy nebudem musieť nosiť tie hlúpe tričká."

Webstránka TMZ.com okrem toho uviedla, že predstavitelia Warner Bros. Television ešte pred Sheenovým prepustením poslali 11-stranový list hercovmu právnikovi Martymu Singerovi, v ktorom tvrdia, že dôvodom Sheenovho prepustenia je "morálna zvrhlosť". "Správanie vášho klienta bolo autodeštruktívne a podľa nás je veľmi chorý. Existuje množstvo dôkazov podporujúcich názor spoločnosti Warner Bros., že sa pán Sheen dopustil porušenia kontraktu vrátane morálnych zvrhlostí (vrátane distribúcie kokaínu iným ľuďom, čo bolo súčasťou jeho autodeštruktívneho životného štýlu, ktorý verejne opisoval), ktoré mu zabraňovali dodržiavať pracovnú zmluvu," uvádza sa v liste. Singer sa pre magazín The Hollywood Reporter vyjadril, že Sheen plánuje spoločnosť Warner Bros. Television zažalovať. "Budeme ich žalovať. Je to iba otázka času. Môže to byť tento týždeň, môže to byť trochu neskôr. Neponáhľame sa. Ale určite ich zažalujeme," vyhlásil Singer, ktorého rozhodnutie predstaviteľov Warner Bros. Television neprekvapilo. Je však presvedčený, že tým porušili podmienky.

Sitcom americkej televízie CBS nenakrúcali od 28. januára, keď Sheen nastúpil na liečenie. Len deň predtým ho hospitalizovali v Los Angeles pre údajné bolesti brucha. Hercov hovorca to pripísal dlhoročným problémom s brušnou herniou, podľa susedov sa ale v jeho dome divoko "žúrovalo" asi 36 hodín a spoločnosť mu robilo minimálne päť žien. Štyridsaťpäťročný herec v seriáli Dva a pol chlapa stvárňoval postavu slobodného štyridsiatnika Charlieho Harpera, ktorý sa živí ako tvorca reklamných zvučiek. Za svoj výkon získal štyri nominácie na cenu Emmy a dve na Zlatý glóbus. Herec, ktorý je známy aj z filmov Čata (1986), Wall Street (1987), Mladé pušky (1988) či Horúce strely (1991) a jeho pokračovania, bral za jednu časť Dva a pol chlapa honorár 1,25 milióna dolárov. Do zrušenia nakrúcania bol teda najlepšie plateným seriálovým hercom na svete.

Dva a pol chlapa je s priemerným počtom 14,7 milióna divákov vôbec najsledovanejším sitcomom v USA. Televízia CBS predáva 30-sekundové reklamné spoty počas jeho vysielania za viac než 200-tisíc dolárov (v prepočte viac než 142-tisíc eur), čím na jednej epizóde zarobí viac než tri milióny dolárov (približne 2,14 milióna eur). V prípade, že by sa seriál nadobro prestal nakrúcať, produkčná spoločnosť Warner Bros. Television by prišla o zisk v približnej hodnote 250 miliónov dolárov (viac než 178 miliónov

Informácie zverejnila webová stránka hollywoodreporter.com.

Pridajte sa k nám na Facebooku


Pridané: 08.03.2011
Autor: admin

Rank (hodnotenie príspevku): - -16 +

Ak chcete pridať príspevok musíte byť registrovaný a prihlásiť sa.

Doteraz nikto nediskutoval.

Prihlásenie

Reklama

Zapoj sa

Podeľ sa zo svojimi dojmami z najnovších filmov. Registruj sa a aj ty môžeš písať recenzie!

Anketa

Pridaj sa k nám

Pridaj sa k nám na Facebooku
Copyright © 2009 novefilmy.sk