Reklama

Novinka - Seriál Dva a pol chlapa by sa mal znovu nakrúcať od februára


Seriál Dva a pol chlapa by sa mal znovu nakrúcať od februára

Americký herec Charlie Sheen sa plánuje vrátiť k seriálu Dva a pol chlapa (2003) ešte na konci februára. Vo štvrtok o tom médiá informoval jeho hovorca Stan Rosenfield, podľa ktorého sa na tento dátum "zamerali a dúfajú, že sa tak aj stane".

Práce na úspešnej komédii televízie CBS museli prerušiť minulý týždeň, keď sa jej 45-ročná hlavná hviezda začala liečiť po tom, ako ju v Los Angeles hospitalizovali s údajnými bolesťami brucha. Sheenov hovorca to pripísal dlhoročným problémom s brušnou herniou, podľa susedov sa ale v hercovom dome divoko "žúrovalo" asi 36 hodín a spoločnosť mu robilo minimálne päť žien. Zatiaľ ešte nie je isté, kedy jeho tretie liečenie v priebehu 12 mesiacov reálne skončí.

Tentoraz ale vraj dal pred klinikou prednosť domácemu poradenstvu a liečeniu. Spoločnosti CBS a Warner Bros sa k úmyslu Sheena, známeho aj z filmov Čata (1986), Wall Street (1987), Mladé pušky (1988) či Horúce strely (1991) a jeho pokračovania, odmietli vyjadriť. Rozhodnutie ale nezáleží iba na hercovi. Podľa zdroja, ktorý nemal poverenie vyjadriť oficiálne stanovisko a želal si preto zostať v anonymite, majú producenti v pláne plne prehodnotiť vzniknutú situáciu pred tým, ako sa rozhodnú, či sa práca na seriáli opäť začne.

Stámiliónové straty
V prípade predčasného ukončenia nakrúcania sitcomu hrozia spoločnostiam, ktoré sa na jeho príprave podieľajú, stámiliónové straty. Zatiaľ je nakrútených 16 z 24 častí naplánovaných pre aktuálnu ôsmu sezónu, ktorá končí v máji. Z nich sa doteraz nevysielali dve, ktoré by sa na televízne obrazovky mali dostať 7. a 14. februára. Ostatné pondelky, kedy mávajú diváci možnosť v premiére sledovať nové epizódy seriálu, plánuje CBS zaplniť reprízami niektorých jej častí a inými sitcomami. Podľa magazínu Hollywood Reporter by malo ísť o Pravidlá zadaných (2007) a Mike and Molly (2010).

Produkciu Dva a pol chlapa museli tvorcovia prerušiť aj vo februári 2010, keď sa Sheen "preventívne" zapísal na liečenie. Opäť sa do liečebne dostal v auguste na základe rozhodnutia súdu v súvislosti s napadnutím manželky z decembra 2009. Istý čas na liečení strávil aj v roku 1998, keď ho hospitalizovali po predávkovaní drogami. V nemocnici sa ocitol aj v októbri minulého roka po tom, čo ho našli priotráveného alkoholom v hoteli Plaza.

Prepustili ho ešte v ten istý deň. Herec, ktorý dostáva za jednu epizódu seriálu Dva a pol chlapa honorár 1,25 milióna dolárov, následne v novembri požiadal o rozvod so svojou treťou manželkou Brooke Mueller. Dvojica sa však rozišla už 25. decembra 2009 po incidente, keď herec manželku napadol. Ešte v novembri čelil Sheen s občianskym menom Carlos Irwin Estevez žalobe zo strany pornoherečky Capri Anderson za napadnutie a nezákonné uväznenie.

Pridajte sa k nám na Facebooku


Pridané: 04.02.2011
Autor: admin

Rank (hodnotenie príspevku): - 19 +

Ak chcete pridať príspevok musíte byť registrovaný a prihlásiť sa.

Doteraz nikto nediskutoval.

Prihlásenie

Reklama

Zapoj sa

Podeľ sa zo svojimi dojmami z najnovších filmov. Registruj sa a aj ty môžeš písať recenzie!

Anketa

Pridaj sa k nám

Pridaj sa k nám na Facebooku
Copyright © 2009 novefilmy.sk