Reklama

Novinka - Mission: Impossible IV. s novým názvom


Mission: Impossible IV. s novým názvom

Nový film zo série Mission: Impossible má názov Ghost Protocol. Potvrdil to producent a hlavná hviezda filmovej série Tom Cruise.

Tvorcovia najnovšieho pokračovania filmu Mission: Impossible sú ohľadom podrobností nakrúcania veľmi mlčanliví. Hlavný hrdina Tom Cruise a producent Bryan Burk však dnes verejne oznámili, že jednou z hlavných scén štvrtého dielu tohto filmového bestselleru bude najvyšší mrakodrap sveta, dubajský Burj Khalifa (na zábere) s výškou 828 metrov.

Najnovší film zo série Mission: Impossible dostal názov Ghost Protocol. "Už to nebude označené číslom, ako Mission: Impossible I, II, III, ale Mission: Impossible Ghost Protocol. To bude názov nového filmu," uviedol Tom Cruise.

"Nikdy som si nemyslel, že snímka bude mať pokračovania, pretože nezvyknem robiť ďalšie časti filmov. Každá ďalšia snímka je špecifická vkladom režiséra," prezradil herec a producent o filme, ktorý nakrúcali v Prahe, Moskve, Vancouveri aktuálne sa so štábom a hercami nachádzajú v Dubaji.

Ghost Protocol sa do kín dostane v decembri 2011. Ďalšou hviezdou, ktorá sa v ňom objaví, je americký herec Jeremy Renner. Stvárni kľúčovú postavu po boku Toma Cruisa. Producenti filmu o ňom uvažujú ako o hercovi, ktorý by mohol v ďalších pokračovaniach nahradiť 48-ročného herca ako hlavného hrdinu. Na režisérsku stoličku si sadne Brad Bird a výkonným producentom je okrem Cruisa J. J. Abrams.

Rodák zo Štokholmu Michael Nyqvist známy najmä z trilógie Milénium stvárni v snímke zápornú postavu.


Pridajte sa k nám na Facebooku


Pridané: 29.10.2010
Autor: admin

Rank (hodnotenie príspevku): - -20 +

Ak chcete pridať príspevok musíte byť registrovaný a prihlásiť sa.

Doteraz nikto nediskutoval.

Prihlásenie

Reklama

Zapoj sa

Podeľ sa zo svojimi dojmami z najnovších filmov. Registruj sa a aj ty môžeš písať recenzie!

Anketa

Pridaj sa k nám

Pridaj sa k nám na Facebooku
Copyright © 2009 novefilmy.sk